Lave-vaisselle intégré de 24 po. avec option Sani Rinse®
Livraison
La date de livraison estimée la plus proche
si la commande est passée maintenant.
Delivery postal code
modification
Votre date de livraison n'est pas garantie tant que votre commande n'est pas terminée.
En savoir plus
La livraison des électroménagers n'est pas disponible dans cette zone Code postal de livraison: modification
Le code postal n'est pas valide
Veuillez fournir le code postal de livraison pour vérifier la
première date de livraison estimée.
Cet item est exclu des coupons promotionnels et des ventes sur l'ensemble du site. Consultez notre politique de vente pour plus de détails.
- Prêt à livrer
- 0 Ã St. Stephen
- Dimensions: Maximum Height 34-5/8", Depth With Door Open 90 Degree: 50-3/16"
- Stainless steel interior and exterior
- Five wash cycles including heavy and quick wash
- Sani Rinse® option for thorough sanitation
- Limited warranty of 1 year on parts and labour
| Répertorié UL | Yes |
|---|---|
| Nombre de cycles | 5 |
| Options | Extended Dry| Heated Dry| Hi-Temp Wash| Sani Rinse® |
| Cycles de lavage | Heavy| Normal| Quick Wash| Sensor Wash| Soak and Clean |
| Dimensions additionnelles | Maximum Height: 34 5/8"| Depth With Door Open 90 Degree: 50 3/16" |
| Hauteur (min.) | 85.41 cm |
| Informations électriques | 120 V, 60 Hz, 15 A |
| Système 3e panier | Yes |
| Démarrage différé | Yes |
| Information sur la mise en marche différée | 1-24 Hours |
| Système de filtration | Yes |
| Panier à couverts | Yes |
| Technologies | Leak Detection System, Sani Rinse® |
| Couleur du fabricant | FingerPrint Resistant Stainless Steel |
| Isolation sonore | 47 dB |
| Matériau de la cuve | Stainless Steel |
| Type | Built-In |
| Profondeur (sans poignée) | 62.23 cm |
| Classe largeur | 24" |
| Certifications et approbations-NSF® Certified | Yes |
| Manufacturer's Warranty | Limited 1 Year Parts and Labor |
| Informations additionnelles | Automatic Temperature Controls| White Status Light| End of Cycle Signal| Dispenser: Detergent and Rinse Aid| Rinse Aid Dispenser Level Indicator| 5 Wash Levels| 3 Wash Arms| Leak Detect| Vent Dry with Heating Element System| 3 Nylon Racks| Magnetic Door| 2nd Level Rack: 2 Position-Removable| Cushion-Tip Tines| Fold-Down Tines (1 Row 6 Position)| 3 Piece Splittable Silverware Basket |
| Assembled Width (in) | 23.87 |
| Assembled Height (in) | 33.62 |
| Assembled Depth (in) | 24.5 |
| Assembled Weight (lb) | 83.01 |
Aperçu
- Dimensions: Maximum Height 34-5/8", Depth With Door Open 90 Degree: 50-3/16"
- Stainless steel interior and exterior
- Five wash cycles including heavy and quick wash
- Sani Rinse® option for thorough sanitation
- Limited warranty of 1 year on parts and labour
Specifications
| Répertorié UL | Yes |
|---|---|
| Nombre de cycles | 5 |
| Options | Extended Dry| Heated Dry| Hi-Temp Wash| Sani Rinse® |
| Cycles de lavage | Heavy| Normal| Quick Wash| Sensor Wash| Soak and Clean |
| Dimensions additionnelles | Maximum Height: 34 5/8"| Depth With Door Open 90 Degree: 50 3/16" |
| Hauteur (min.) | 85.41 cm |
| Informations électriques | 120 V, 60 Hz, 15 A |
| Système 3e panier | Yes |
| Démarrage différé | Yes |
| Information sur la mise en marche différée | 1-24 Hours |
| Système de filtration | Yes |
| Panier à couverts | Yes |
| Technologies | Leak Detection System, Sani Rinse® |
| Couleur du fabricant | FingerPrint Resistant Stainless Steel |
| Isolation sonore | 47 dB |
| Matériau de la cuve | Stainless Steel |
| Type | Built-In |
| Profondeur (sans poignée) | 62.23 cm |
| Classe largeur | 24" |
| Certifications et approbations-NSF® Certified | Yes |
| Manufacturer's Warranty | Limited 1 Year Parts and Labor |
| Informations additionnelles | Automatic Temperature Controls| White Status Light| End of Cycle Signal| Dispenser: Detergent and Rinse Aid| Rinse Aid Dispenser Level Indicator| 5 Wash Levels| 3 Wash Arms| Leak Detect| Vent Dry with Heating Element System| 3 Nylon Racks| Magnetic Door| 2nd Level Rack: 2 Position-Removable| Cushion-Tip Tines| Fold-Down Tines (1 Row 6 Position)| 3 Piece Splittable Silverware Basket |
| Assembled Width (in) | 23.87 |
| Assembled Height (in) | 33.62 |
| Assembled Depth (in) | 24.5 |
| Assembled Weight (lb) | 83.01 |