Ampoule à incandescence blanc doux 50-100-150 Watt A21
UPC
046135180446
N° article en ligne
1010398
Model Number
18044
0,00Â $
Prix normal
8,29Â $
Prix Spécial
7,05Â $
L’ampoule incandescente A21-50/100/150 W à trois intensités offre des options d’éclairage polyvalentes avec une lueur blanc doux pour vos espaces intérieurs et extérieurs. Cette lumière est conçue pour offrir un éclairage durable.
- Wattage options: 50, 100 and 150W
- Suitable for both indoor and outdoor use
- Dimmable for customised lighting
- Pack contains one light
- Not Energy Star rated
| Assembled Height (in) | 5.31 |
|---|---|
| Assembled Depth (in) | 2.62 |
| Voltage Rating | 120 V |
| Pack Size | Small |
| Target Use/Application | Various Lighting Applications |
| Rated Life (hours) | 2400 |
| Light Colour (Kelvin) | General Purpose |
| CRI | 100 |
| Energy Star | Non |
| Base | 3CONTACT Medium Aluminum |
| Dimmable | Oui |
| Illumination Type | Incandescent |
| Brightness in Lumens | 500 |
| Actual Wattage (W) | 50 - 100 - 150 |
| Indoor/Outdoor Use | Intérieur/Extérieur |
| Energy Saving | Non |
| Shape of Bulb | A21 |
| Light Pattern | General Purpose |
| Bulb Shape Code | A21 |
| Wattage (W) | 50 |
| Features | 50/100/150W |
Aperçu
L’ampoule incandescente A21-50/100/150 W à trois intensités offre des options d’éclairage polyvalentes avec une lueur blanc doux pour vos espaces intérieurs et extérieurs. Cette lumière est conçue pour offrir un éclairage durable.
- Wattage options: 50, 100 and 150W
- Suitable for both indoor and outdoor use
- Dimmable for customised lighting
- Pack contains one light
- Not Energy Star rated
Specifications
| Assembled Height (in) | 5.31 |
|---|---|
| Assembled Depth (in) | 2.62 |
| Voltage Rating | 120 V |
| Pack Size | Small |
| Target Use/Application | Various Lighting Applications |
| Rated Life (hours) | 2400 |
| Light Colour (Kelvin) | General Purpose |
| CRI | 100 |
| Energy Star | Non |
| Base | 3CONTACT Medium Aluminum |
| Dimmable | Oui |
| Illumination Type | Incandescent |
| Brightness in Lumens | 500 |
| Actual Wattage (W) | 50 - 100 - 150 |
| Indoor/Outdoor Use | Intérieur/Extérieur |
| Energy Saving | Non |
| Shape of Bulb | A21 |
| Light Pattern | General Purpose |
| Bulb Shape Code | A21 |
| Wattage (W) | 50 |
| Features | 50/100/150W |