2 ampoules incandescentes blanc doux 40W Candelabra G16.5
UPC
046135136672
N° article en ligne
1010392
Model Number
12671
0,00Â $
Prix normal
8,49Â $
Prix Spécial
7,22Â $
Cet ensemble comprend deux ampoules G16.5 à petite base avec lumière blanche douce, chacune ayant une puissance de 40 W. Parfaites pour une utilisation intérieure et extérieure, ces ampoules offrent une luminosité réglable et un éclairage doux.
- Set includes two glowing lights
- 40W power usage
- Suitable for inside and outside settings
- Adjustable brightness with gentle lighting
| Assembled Height (in) | 2 |
|---|---|
| Voltage Rating | 120 V |
| Pack Size | Small |
| Target Use/Application | Various Lighting Applications |
| Rated Life (hours) | 1500 |
| Light Colour (Kelvin) | General Purpose |
| CRI | 100 |
| Energy Star | Non |
| Base | Candélabre |
| Dimmable | Oui |
| Illumination Type | Incandescent |
| Brightness in Lumens | 330 |
| Actual Wattage (W) | 40 |
| Indoor/Outdoor Use | Intérieur/Extérieur |
| Energy Saving | Non |
| Shape of Bulb | G16.5 |
| Light Pattern | General Purpose |
| Bulb Shape Code | G16.5 |
| Wattage (W) | 40 |
| Features | 25W |
Aperçu
Cet ensemble comprend deux ampoules G16.5 à petite base avec lumière blanche douce, chacune ayant une puissance de 40 W. Parfaites pour une utilisation intérieure et extérieure, ces ampoules offrent une luminosité réglable et un éclairage doux.
- Set includes two glowing lights
- 40W power usage
- Suitable for inside and outside settings
- Adjustable brightness with gentle lighting
Specifications
| Assembled Height (in) | 2 |
|---|---|
| Voltage Rating | 120 V |
| Pack Size | Small |
| Target Use/Application | Various Lighting Applications |
| Rated Life (hours) | 1500 |
| Light Colour (Kelvin) | General Purpose |
| CRI | 100 |
| Energy Star | Non |
| Base | Candélabre |
| Dimmable | Oui |
| Illumination Type | Incandescent |
| Brightness in Lumens | 330 |
| Actual Wattage (W) | 40 |
| Indoor/Outdoor Use | Intérieur/Extérieur |
| Energy Saving | Non |
| Shape of Bulb | G16.5 |
| Light Pattern | General Purpose |
| Bulb Shape Code | G16.5 |
| Wattage (W) | 40 |
| Features | 25W |